
Маникюр с гел лак/къси

Салон за красота Цвети Маникюр Ноктопластика
Отзиви от клиенти на Mylink
Прекрасна и като човек и като професионалист в маникюра. Топ качество😍😍😍
Неповторима 💗 ! Клиентка съм вече 8 години .. и не бих я заменила . 💗
Отлично изпълнение, отлична обстановка. ❤️
Прекрасно място, професионална поддръжка, прекрасен човек! ❤️
Работи с внимание към клиента, в чиста среда и с качествени материали. Винаги е усмихната, предразполага клиентите си. Препоръчвам!